вул. Тростянецька, 19
тел: (044) 566-54-94
факс: (044) 566-54-78
e-mail: info-school291@ukr.net

ЗАГАЛЬНИЙ РОЗКЛАД

Мовний табір «Forever Friends 2017»

З 29 травня по 9 червня 2017 року 223 дитини молодшого та середнього шкільного віку (учні 4-х, 5-х, 6-х, 7-х та 8-х класів) були учасниками табору Forever Friends. Темою цьогорічного мовного табору було обрано «Celebrate Diversity. Шануймо різноманіття. Ми всі різні, але єдині» та девіз до теми «Lets unite together to make a better world». Командою досвідчених вчителів було створено цікаву, захоплюючу, навчальну та пізнавальну програму роботи табору. Під час розробки програми було використано багато ідей та матеріалів різних видавництв,  різноманітних сайтів мережі інтернет та власні розробки вчителів. Кожен день був яскравим та незвичайним, мав своє тематичне, навчальне і розвиваюче спрямування.

 Вихователі та вихованці табору працювали, як єдиний злагоджений механізм. Кожен день табірної зміни мав свою тематику і був покликаний на розвиток лексичного запасу та комунікативних навичок дітей. У напрямку мовного розвитку дітей було проведено заходи, які розвивали та вдосконалювали мовленнєву культуру учнів, забезпечували всебічний розвиток вихованців упродовж усього терміну роботи пришкільного табору.

Темою першого дня було Знайомство, діти знайомилися один з одним, придумували назву та девіз своєї команди, оформляли командні стіннівки.

День 2. Побудова культури Миру. Діти знайомилися, поглиблювали свої знання і розуміння поняття Мир. Серед всіх команд було проведено майстер клас по виготовленню голуба Миру, вкінці дня учні оформили інсталяцію «Дерево Миру», об’єднавшись цим самим в єдине ціле.

День 3. Земля – наш дім. Працюємо разом, щоб її зберегти, зробити краще. Діти переглядали документальні фільми, проводили змагання, конкурс малюнків на задану тему та виконували поробки з вторсировини.

День 4. Конкурс малюнків на асфальті. Темою конкурсу було обрано також «Земля – наш дім» та «Ми різні, але єдині». Учні продумували концепцію та захист – презентацію свого малюнку.

День 5. Моя країна Україна. Серед команд було проведено різноманітні квести, квізи по темі Україна. В кінці дня діти виконували проекти «Ми всі діти твої Україно».

День 6. Музика об’єднує нас. Різноманітні види діяльності з метою ознайомлення з різними стилями музики, музичними інструментами, короткий огляд і ознайомлення з конкурсом Євробачення. Розучування пісень «Teaching Peace» та «Hello to all the children of the world»  для подальшого їх виконання на флешмобі.

День 7. Олімпійські ігри. Проведення спортивних змагань в командах та між командами.

День 8. Країни Євросоюзу. Уявна подорож країнами Євросоюзу, ознайомлення зі столицями країн Євросоюзу, огляд визначних місць, важливих дат та подій, виготовлення прапорців країн Євросоюзу для подальшого їх використання у флешмобі.

День 9. Закриття. Проведення флешмобу.

По закінченню роботи табору кожна команда отримала сертифікат за активну участь у роботі літнього мовного табору "Forever Friends 2017".

Злагоджена та чітка робота вчителів дозволила зробити відпочинок 223 дітей пришкільного мовного табору «Forever Friends» цікавим, пізнавальним, корисним та веселим, а також створила належні умови для розвитку мовної компетентності.

Координатор літнього мовного табору Дяченко Тетяна Василівна

min os

guon2

darrada

kievtest

daros

metod