Урок з Основ здоров’я на тему: «Уникаючи безпеки»

12 вересня 2019 року в спеціалізованій школі № 291 Науменко Сергій  Олександрович, учитель предмету основи здоров’я в рамках тижня знань з основ безпеки життєдіяльності  провів урок-гру з учнями 8-Г класу з питань безпеки у побуті.

Творчу гру «Уникаючи безпеки» Сергій Олександрович розпочав зі статистичних даних за 2018-2019 навчальний рік в яких зазначена кількість травмованих учнів Дарницького району міста Києва. Мотивуючи учнів до творчої гри, вчитель звернув увагу на важливість профілактичної роботи з питань безпеки життєдіяльності та актуальність цих питань.

Учні класу були розподілені на творчі групи, що спонукало розвивати уміння дітей приймати рішення та здатність орієнтуватися в небезпечних для життя і здоров’я ситуаціях.

Упродовж уроку учні 8-Г класу разом з Сергієм Олександровичем розглядали ситуації, в яких можуть опинитися. За допомогою інтерактивних прийомів школярі розв’язували ситуативні завдання, вчились реально оцінювати небезпеку, яка може виникнути в побутових умовах.

Підводячи підсумки уроку діти зробили висновки про те, що у будь-якій небезпечній ситуації не треба панікувати, а потрібно зосередитися і діяти.