Круглий стіл "Відповідальність і вік"

04 жовтня 2017 року в спеціалізованій школі № 291 Пшенковський Олег Борисович, вчитель історії та права   провів  в рамках декади правових знань, профілактики правопорушень, негативних проявів в учнівському середовищі засідання «круглого» столу на тему: «Відповідальність і вік».

У засіданні «круглого» столу взяли участь учні 10-х класів. На початку заходу ініціативна група учнів виступила з доповідями, які були обрані за допомогою вчителя, а саме:

ü Поняття і ознаки правопорушень.

ü Види правопорушень.

ü Причини правопорушень.

ü Особливості правопорушень та юридичної відповідальності неповнолітніх.

ü Умови для запобігання правопорушень молоді.

Після виступу учнів ініціативної групи розпочалось обговорення доповідей. На запитання учнів-глядачів відповідали учні-доповідачі та вчитель-предметник.

В кінці засідання «круглого» столу Олег Борисович підвів підсумки, а учні висловлювали свої думки з правових питань.