21 лютого - Міжнародний день рідної мови

Активну участь у проведенні Міжнародного Дня рідної мови взяли вчителі іноземних мов.

Дайджест заходів:
Свято національної ідентичності “Пізнаємо культуру через рідну мову” (свято провела Авдеєва Ірина Анатоліївна). Активне використання рідної мови в різних комунікативних ситуаціях.
Лінгвістичний квест “Мова як одне ціле” (квест підготувала Буток Надія Миколаївна). Вміння учнів правильно вимовляти українські слова та вміти їх “розшифрувати”.

Створення кросворду “Мови та народність”(автори Дем'яненко Леокадія Леонідівна, Сотніченко Галина Олександрівна). Організація творчо-пошукової діяльності учнів під час освітнього процесу.
Живий мікрофон “Цікаві факти про рідну мову” (провела Костюченко Аліна Олександрівна). Учні зачитувала інформаційні повідомлення про особливості рідної мови.

Воркшоп “Вчимося спілкуватись” (підготували захід Горностай Тамара Анатоліївна, Ковалишина Ярослава Михайлівна). Колективний освітній захід, коли учні отримують нові знання та навички під час динамічної групової роботи.
Просвітницька акція “Активітет, моя культурна ідентифікація” (провела акцію Людвиченко Світлана Василівна). Оволодіння учнями навичок.