Всеукраїнський тиждень Громадського здоров’я

Відповідно до Розпорядження Кабінетів Міністрів України від 3 квітня 2019 р. №210-р “Про затвердження плану заходів з проведення у 2019 році Всеукраїнського тижня громадського здоров’я” всі класні керівники провели Всеукраїнський урок “Громадське здоров’я”.
Упродовж уроку були висвітлені питання громадського здоров’я, формування здорових звичок та відповідального відношення до власного здоров’я.

10 квітня вчителі фізичної культури проводили день рухливих ігор.
Упродовж дня на спортивному майданчику школи вчителі фізичної культури проводили різноманітні рухливі та спортивні ігри з метою активізації рухової активності учнів.

Рибалко Галина Анатоліївна, вчитель хореографії проводила підготовку з учнями 7-х класів до шкільного Фестивалю - конкурсу бальних танців.
Купченко Олександр Васильович, вчитель фізичної культури на власному прикладі відпрацьовував прийоми гри у волейбол з учнями початкових класів.