вул. Тростянецька, 19
тел: (044) 566-54-94
факс: (044) 566-54-78
e-mail: info-school291@ukr.net

ЗАГАЛЬНИЙ РОЗКЛАД

ШАНОВНІ БАТЬКИ УЧНІВ ЗНЗ №291!

 

         У цю скрутну для держави днину великого протистояння   постала чергова проблема у вихованні дітей – вживання неповнолітніми психоактивних речовин. Збільшилася кількість учнів, які позбавлені належного догляду батьків через соціальні негаразди, відсутність вдома батька, досить вільного доступу до алкоголю й наркотиків, непрямої пропаганди вживання психоактивних речовин на теренах Мережі та по телебаченню у серіалах сумнівної цінності.

         Педагогічний колектив школи, класні керівники за сприяння шкільної психологічної служби здійснювали відповідний нагляд за даною проблемою, систематично проводили профілактичні заходи, були у тісному контакті з кожним учнем та його батьками. Однак ситуація в країні сьогодні стала сприяти безнаглядності дітей, отримання ними більшої свободи, змоги проводити більше часу в Інтернеті, отримувати вільний доступ до небажаного контенту, який передбачає користування  «безконтактними»   каналами здобуття психоактивних речовин, навіть їх самостійного виготовлення в домашніх умовах тощо.

         Напередодні літніх канікул в умовах воєнного стану виникає необхідність зосередити увагу батьків на часткову відсутність педагогічного впливу на поведінку дітей. Закликаємо Вас, шановні батьки, посилити контроль за поведінкою дітей, де б вони не знаходилися, звертати увагу на друзів, які оточують дитину, обмежити кишенькові гроші, контролювати стан фізичного і психічного здоров’я дитини. Стаття 55 ЗУ «Про освіту», стаття 12 ЗУ «Про охорону дитинства» наголошують на відповідальності батьків за виховання та розвиток дитини, збереження й зміцнення її фізичного та психічного здоров’я.

         У разі необхідності доцільно звертатися за допомогою до класних керівників, співробітників шкільної психологічної служби та у відповідні установи, які мають оновлений банк кращих практик психолого-педагогічного супроводу та підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнних дій.

         Телефони співробітників шкільної психологічної служби Ви легко

знайдете на сайті школи.

         Контакти установ:

Служба у справах дітей та сім`ї КМДА Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Служба у справах дітей та ювенальна поліція - номер 102 та «скринька довіри»

Чат- бот   «Дитина не сама» Contact @dytyna_ne_sama_bot - Telegram

                                                                                                    З повагою!

min os

guon2

darrada

kievtest

daros

metod